Tréninky

Naše tréninky probíhají 4x týdně (úterý až pátek) ve večerních hodinách. Kromě tréninků pořádáme 1x měsíčně tématicky zaměřený 3 hodinový seminář a 2x ročně několikadenní soustředění.

Reálná sebeobrana

  • Úterý 20:00 - 21:30

Tento typ tréninku se věnuje obraně proti různým typům útoku za pomoci veškerých technik jiu‑jitsu. Část tréninku se věnuje nácviku uderů, kopů a krytů. Větší část je pak věnována aplikaci různých technik, které lze použít pro odražení útoku, svedení na zem nebo znehybnění útočníka. Častou náplní tréninku je také obrana proti noži, teleskopickému obušku nebo střelné zbrani. Na konci tréninku si vyzkoušíme cvičný zápas.

Nácvik techniky
Fyzická náročnost
Cvičný zápas

Judo

  • Středa 20:00 - 21:30

Trénink juda je založen na rozvíjení fyzické kondice a technik juda, které možná nevypadají krásně na pohled, ale v zápase jsou vysoce efektivní. Trénink je proložen cvičnými zápasy na zemi i v postoji, nácvikem technik a v samém závěru si pořádně zaposilujeme.

Nácvik techniky
Fyzická náročnost
Cvičný zápas

Boj na zemi - Brazilské Jiu-Jitsu (BJJ)

  • Čtvrtek 19:00 - 20:30

Tento trénink se zaměřuje na boj na zemi. Systematicky jsou probírány techniky držení, páčení a přechodů doplněné o cvičné zápasy.

Nácvik techniky
Fyzická náročnost
Cvičný zápas

Úderovka

  • Pátek 18:30 - 20:00

Náplní úderovky jsou techniky kopů a úderů. První část je věnována nácviku různých druhů kopů, úderů, krytů a úhybů. Zbytek tréninku je věnován sparingu, kde si lze vybrat, zda si chcete jen zaboxovat, používat i kopy nebo zkusit MMA.

Nácvik techniky
Fyzická náročnost
Cvičný zápas